WyglÄ…da na to, że na „dorosÅ‚e” MMO osadzone w Å›wiecie Marvela, przyjdzie nam czekać dÅ‚użej, niż poczÄ…tkowo myÅ›leliÅ›my. Simon Philips, prezes tej firmy, zapowiedziaÅ‚, że premiera nastÄ…pi nie wczeÅ›niej niż 2012 roku.
Kilkanaście dni temu
informowaliśmy Was, że na rynku pojawią się dwie produkcje MMO osadzone w komiksowym świecie
Marvela. Pierwsza z nich, bazujÄ…ca na uniwersum Marvel Super Hero Squad, przeznaczona dla mÅ‚odszych odbiorców, ma pojawić siÄ™ w przyszÅ‚ym roku. JednoczeÅ›nie zapowiadaliÅ›my, że „dorosÅ‚y” MMO zostanie wydany w 2011. Niestety, gra pojawi siÄ™ najwczeÅ›niej rok później.
Jak podają zachodnie serwisy, przeniesienie wydania gry rok wynika z dwóch powodów. Po pierwsze w 2012 roku swoje premiery będzie miało kilka filmów, których bohaterami będą postacie wykreowane przez lata w komiksach
Marvela. Do kin trafi między innymi
Avangers – film, w którym zobaczymy całą plejadÄ™ gwiazd rysunkowego Å›wiata z Kapitanem AmerykÄ…, Iron Manem, Hulkiem czy Wolverinem na czele. Nic wiÄ™c dziwnego, że Marvel bÄ™dzie chciaÅ‚ połączyć akcje promocyjne filmu oraz gry komputerowej.
Drugim powodem, dla którego produkt przygotowywany przez studio
Gazillion Entertainment zadebiutuje rok później, jest konieczność jego dopracowania. Już podczas ogłaszania współpracy z
Marvelem, prezes studia
Gazillion zapowiadał, że ich gra ma konkurować z najpopularniejszym obecnie MMO, czyli
World of Warcraft. Wygląda na to, że zarówno programiści tego studia jak i przedstawiciele
Marvela wzięli sobie te zapowiedzi do serca. Simon Philips tłumaczył wczoraj, że premiera wydaje się odległa, gdyż firmy
„muszÄ… przygotować takie Å›rodowisko gry, które zapewni niesamowicie wciÄ…gajÄ…ca rozgrywkÄ™ i fabułę.”
Źródło:
Maciej "guandi" Śliwiński - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2009-03-29 11:33:33
|
|
|